• Свеж
100 ја поставува Sanrio бројки Налепници Hello Kitty Rilakkuma gudetama baikinman налепници аниме декорација стакло налепници бесплатен превозот

100 ја поставува Sanrio бројки Налепници Hello Kitty Rilakkuma gudetama baikinman налепници аниме декорација

Оценка на посетителот:
DEN 1910.40
DEN 1796.00 -6 %

Стока
Во продавницата

За стоки тежина 2 KGS : Обично ќе брод на објекти со ЕМС/DHL/UPS-от (Транзит време кое е потребно за 3-15working дена);или брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Откако ќе се даде на предмети tothe логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Име на производ : Цртан филм Налепница s
СОСТОЈБА : 100% Нови
Големина : околу 5*6cm за една налепница, 8 налепници на еден сет.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Гаранција&Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Ако имате цел транспортни потреби,ве молиме контактирајте со нас.
Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние ќе рефундирање на дека ако реконструкција на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било каква причина.

Карактеристики на производот

боја:
100sets Микс, 100sets А, 100sets B, C 100sets
Дијаметар:
5cm
Должина:
5cm
Карактеристики:
Креативните
Висина:
6cm
Ширина:
---
Гаранција:
No
Тежина:
1g
Број На Модел На:
BB534095208826

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.