• Свеж
DC Voltmeter Ammeter Дигитален LED Двоен Дисплеј Amp Volt метар 4 Малку 0-33V 3А М12 dropship

DC Voltmeter Ammeter Дигитален LED Двоен Дисплеј Amp Volt метар 4 Малку 0-33V 3А М12 dropship

Оценка на посетителот:
DEN 249.12
DEN 212.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Производ во Боја : Види слики на Екранот во Боја : Црвено + Сина Напон ammeter основните перформанси параметри се како што следува : Напојување напонот : DC3.5-28 V (тенка Црвена линија позитивни,тенка црна линија негативни) Дисплеј : Двоен 4-цифрен 0.28 инчен LED дигитални цевка Освежете го оценувате : за 200ms / време Мерење на точност : ± (0.3% + 2 зборовите : ) волтметар опсег : DC 0.00-33.00 V (резолуција 0.01 V) Ammeter опсег : DC 0.000-3.000 автоматско променлива прецизност Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
zhuanchanpinsiquanjia
Број На Модел На:
Напон Метри

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.