• Свеж
Жените Чевли Сандали Удобност Сандали Лето Флип Апостолки 2018 Жена Сандали Висок Квалитет Рамни Сандали Гладијатор Sandalias Mujer

Жените Чевли Сандали Удобност Сандали Лето Флип Апостолки 2018 Жена Сандали Висок Квалитет Рамни Сандали Гладијатор

Оценка на посетителот:
DEN 768.00
DEN 369.00 -52 %

Стока
Во продавницата


Жените Чевли Сандали Удобност Сандали Лето Флип Апостолки 2018 Жена Сандали Висок Квалитет Рамни Сандали Гладијатор Sandalias Mujer
14320
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Бренд Име:
KUIDFAR
Горниот Материјал:
Стадото
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
1180(99
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Рим
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Поврзани производи

Моден 2017 нови лето оптоварување платформа сандали жените Црно и Бело отвори пети високи потпетици женски гладијатор

2875.20 -55 % DEN 1294.00

Моден 2017 нови лето оптоварување платформа сандали жените Црно и Бело отвори пети високи потпетици женс�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.