• Свеж
Креативни 3D Led Nightlight Usb 7 Шарени Визуелна Dragon Ball Карактер Маса Светилка Осветлување Дома Декор Ноќна Светлина Тела Подароци

Креативни 3D Led Nightlight Usb 7 Шарени Визуелна Dragon Ball Карактер Маса Светилка Осветлување Дома Декор Ноќна

Оценка на посетителот:
DEN 1109.28
DEN 666.00 -40 %

Стока
Во продавницата

Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 100% Реална Слика. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.
3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.Ви благодариме за разбирањето!
.ИЛИ,можете да изберете да имате замена. Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот. Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Допрете прекинувач, Далечински и допир
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
PDYGYT
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3d led
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Цртан филм
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Извор На Светлина:
Инсекти Животинско Cicada
Ноќ Светлина Конектор:
USB кабел
светилка контрола:
Со Допирање на Моќта на копчето
бебе светилка:
ноќ светлина
Пакет:
картонска кутија
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
3d светилка:
Божиќ Подарок
Напон:
USB 5V
Енергија:
Префрлете

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.