• Свеж
CNC Прилагодливи Мотоцикл Палка Нога Штипки Педали Остатокот Footpegs За YAMAHA YZF R1 2004-2006 04 05 06 Мотор

CNC Прилагодливи Мотоцикл Палка Нога Штипки Педали Остатокот Footpegs За YAMAHA YZF R1 2004-2006 04 05 06 Мотор

Оценка на посетителот:
DEN 3840.00
DEN 3302.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Нога Штипки
100% Сосема Нов
Материјал : T6061 алуминиум Легура
Целосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Со анти-лизга систем.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.
Двојно Нерѓосувачки Челик Топката Лагери За Двете Shift И Кочница Држела Целосно Прилагодливи. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Вие ќе примите објект sames слики.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Превозот време како што се следниве : 2.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
3
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
6061 Алуминиум легура
Тип На Објект:
Нога Почива

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.