• Свеж
Остри рачно изработени Тактички џебен нож M390 сечилото на карбонски влакна се справи со отворено опстанок ловечки нож EDC Спојувалка за каиш спасување алатка

Остри рачно изработени Тактички џебен нож M390 сечилото на карбонски влакна се справи со отворено опстанок ловечки

Оценка на посетителот:
DEN 6047.04
DEN 5684.00 -6 %

Стока
Во продавницата


опис на производот :
Нож Тип : мал директно нож
Вкупна должина : 16.5 cm
Должина на ножот : 6.5 см
Сечилото дебели : 0.35 cm
Сечилото материјал : M390 прав челик
Цврстина : 60-62 HRC
Рачка материјал : Ламинат карбонски влакна
Тежина : 50g
Други : Со боја кутија
мини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитет
Висок степен на мал нож, направи што повеќе благородна
Купи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака :
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена.
2. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака.
Повратни информации : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
000
Тип:
Швајцарскиот Нож
Бренд Име:
PSRK
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
M390
Рачка Материјал:
Ламинат карбонски влакна

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.