• Свеж
МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот евтини преклопен нож отворено опстанок Кампување нож Сите нерѓосувачки челик остар нож

МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот евтини преклопен нож отворено опстанок Кампување нож Сите нерѓосувачки челик

Оценка на посетителот:
DEN 811.20
DEN 730.00 -10 %

Стока
Во продавницата

0 cm Справи со должина : 8. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство.4 см, должина на Ножот : 6. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена.8 cm Сечилото ширина : 21 см (во најширока точка) Сечилото дебелина : 2. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Повратни информации 1.2 mm Сечилото материјал : 3 cr13 Тешко степен : 55 HRC Тежина : 70 g Нож рачка : сите челик Маса површината : се премине на титаниум Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот . Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Вашето задоволство, Нашата цел. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ние испратени од Хонгконг Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена.Производ параметри Целосна должина : 15. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на производот

Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МАРС MADAM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
X14
Тип:
џебен нож

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.