• Свеж
Кујна Занает Зеленчук Компир Chipper Француски Помфрит Чип Машина Slicer Хеликоптер

Кујна Занает Зеленчук Компир Chipper Француски Помфрит Чип Машина Slicer Хеликоптер

Оценка на посетителот:
DEN 806.40

Стока
Во продавницата


Парче компири во совршена големина и облик, со минимален напор 10мм и 13mm меѓусебно pushers и ножеви Удобен зафат се справи и големи носителот исто Така одлична за зеленчук како морков, краставица, crudites итн.. Отстранлив делови за лесно чистење, едноставна operation Slice компири во совршена големина и облик, со минимален напор
10мм и 13mm меѓусебно pushers и ножеви
Удобен зафат се справи и големи носителот
Исто така одлична за зеленчук како морков, краставица, crudites итн..
Отстранлив делови за лесно чистење, едноставна операција
Опис :
Со цврст стисок вшмукување база за стабилност и безбедно користење
Материјал : нерѓосувачки челик
Прибл. Тежина : 0.64 kg
Прибл. Големина : 26cm x 9.5 cm x 12.5 cm
Боја : исто како што сликите покажуваат
Пакет се вклучени :
1 х 13mm Тласкач & Chipping Сечилото
1 x 10мм Тласкач & Chipping Blad
1 x Компир Chipper
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Порибено
сертификација:
CIQ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Нут Крекери
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SZ-SWY-I013122
Бренд Име:
SAFEBET

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.