• Свеж
GQTORCH 925 Фунта Сребро Обетки За Мажите И Жените Природно Црна Оникс Камен Инкрустирани Гроздобер Крстот Круна Врежан

GQTORCH 925 Фунта Сребро Обетки За Мажите И Жените Природно Црна Оникс Камен Инкрустирани Гроздобер Крстот Круна

Оценка на посетителот:
DEN 637.92
DEN 510.00 -20 %

Стока
Во продавницата


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[46596] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во e ast кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина во производот наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Карактеристики на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
оникс
Број На Модел На:
Студ Обетки
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WKOUD
боја:
Сребро.
Тип:
Гроздобер, Мода
Поставување:
Скапоцен Камен, Оникс
Обликот:
Крстот, Круна
Големина:
0.8*0.8CM
Тежина:
3g around

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.