• Свеж
Облека Куки Антички Месинг Грб Кука Облека Крпа Закачалки за Складирање Вратата Кука Ѕид Бања Прибор Црна Бања Рек HJ-1301

Облека Куки Антички Месинг Грб Кука Облека Крпа Закачалки за Складирање Вратата Кука Ѕид Бања Прибор Црна Бања

Оценка на посетителот:
DEN 1435.20
DEN 861.00 -40 %

Стока
Во продавницата


·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Облека Куки Антички Месинг Грб Кука Облека Крпа Закачалки за Складирање Вратата Кука Ѕид Бања Прибор Црна Бања Рек HJ-1301
Опис на производот
Материјал : Цврсти Месинг
Крај : Антички Бронза
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА .
Гаранција :
· Доаѓа со 2 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
·Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Карактеристики на производот

Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Лепливоста Метод:
ноктите
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
HJ-1301
Бренд Име:
WANFAN
Материјал:
Бакар
боја:
Античкиот бронза заврши
Име:
Облека Куките

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.