• Свеж
Новиот Бренд деверуша облека со висок квалитет година секси облека есен зима облекување наметки за жените sleepwear кимоно bathrobe A94

Новиот Бренд деверуша облека со висок квалитет година секси облека есен зима облекување наметки за жените

Оценка на посетителот:
DEN 2199.84
DEN 1122.00 -49 %

Стока
Во продавницата

целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. 3-10 работни дена од Express. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро.
Ние ги прифати малите на големо,добредојдени за да испратите e-mail на нас.
Внимание За Руски Пријатели :
1.
Превозот :
1.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне., Улица, Град, Регион и држава.
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена!
Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.
Новиот Бренд деверуша облека со висок квалитет 2016 година секси облека долги ракави есен зима облекување наметки за жените кимоно bathrobe A94
1cm=0. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.
Контакт Со Нас На :
1. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена, и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Ткаенина Тип:
Velour
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Faux Свила
Бренд Име:
Fdfklak
Материјал:
Rayon,Полиестер
Сезоната:
Есен
боја:
сина, бела, розова
Големина:
M, L, XL

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.