• Свеж
(јакна+панталони) Машки Пејач Перформанси Одговараат Домаќин Фаза покаже собата Свадба Партија Фустани Мода Везови Sequins Блејзери костим

(јакна+панталони) Машки Пејач Перформанси Одговараат Домаќин Фаза покаже собата Свадба Партија Фустани Мода Везови

Оценка на посетителот:
DEN 3744.00
DEN 2733.00 -27 %

Стока
Во продавницата


dianxiaobao_1
dianxiaobao
Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!! ВНИМАНИЕ : Pls дозволете 1-2cm(0.4-0.7 во) грешки на мерењата.
Inclube јакна + панталони
Половината за панталони
Ве молиме понуди на вашата висина и тежина
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Ацетат,Spandex,Бамбус Влакна,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
LOBUDEK
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Пол:
Мажи
Моделирање на облека:
Тенок
Стил:
S,M,L,XL,XXL
користат за:
свадбата,младоженецот,студио,снимање,водител,пејач,сцена,костими,перформанси
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Ткаенина Тип:
Полиестер
боја:
Црвена,Бела,Црна
Моден Елемент:
Кристали,Везови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.