• Свеж
2017 Нова Женска Долго Џонс Зимската Термална Долна Облека За Жени Дебели Топло Тенок Долна Облека Зима Фитнес, Трчање, T-Shirt

2017 Нова Женска Долго Џонс Зимската Термална Долна Облека За Жени Дебели Топло Тенок Долна Облека Зима Фитнес,

Оценка на посетителот:
DEN 1014.24
DEN 811.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Големина Тежина Висина Биста Половината Кошула-L кг кг cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 45 99 155 5 ft1 во 76 29.9 64 25.2 56 22 M 40-50 88-110 155-165 5 ft1 во-5 ft3 во 80 31.5 68 26.8 58 22.8 L 50-60 110-132 160-165 5 ft3 во-5 ft5 во 84 33.1 72 28.3 60 23.6 XL 60-70 132-154 165-170 5 ft5 во-5 ft7 во 88 34.6 76 29.9 62 24.4 2 XL 70-80 154-176 170-175 5 ft7 во-5 ft9 во 92 36.2 80 31.5 64 25.2
Реден Број : YEL-5021

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
YEL-5021
Бренд Име:
fanceey
Ткаенина Тип:
Џерси
Функција:
Дише,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер
Применливи спорт:
тело-изградба
Точка Бр.:
YEL-5021
ткаенина име:
Полиестер / Spandex
Боја:
Бела, виолетова, црна, сина, морнарица
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Пол:
Женски
Ткаенина состав:
Полиестер (полиестер)
соодветни сезона:
зима, пролет, есен
Грешка опсег:
2cm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.