• Свеж
Жените сладолед Лето Camisole Bruiser Glettering Врвот Жетвата Поврзана Водат парична Казна Резервоарот Врвот Во 12 Бои Т-052

Жените сладолед Лето Camisole Bruiser Glettering Врвот Жетвата Поврзана Водат парична Казна Резервоарот Врвот

Оценка на посетителот:
DEN 184.80
DEN 155.00 -16 %

Стока
Во продавницата


Жените сладолед Лето Camisole Bruiser Glettering Врвот Жетвата Поврзана Водат парична Казна Резервоарот Врвот Во 12 Бои Т-052
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Двојно V деколте, обична, backless, bodycon, погледнете тенок, растеглив, блескавата резервоарот на врвот Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател Вест само, било други додатоци не се вклучени Функција : Материјал : Памук мешавина Боја : Бела/Зелена/Црна/Светло Сива/Hermosa Розова/Розова/Каки/Кајсија/Сино Големина : Една големина(Биста : 72-96cm Должина : 54cm) Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 инч = 2.54 см Пакетот вклучува : 1 x Вест (без мало пакет)

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Бренд Име:
THINKTHENDO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Анти-Навремено,Дише
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Вест
Големина:
One size(Bust

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.