• Свеж
Топла Продажба 6.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500Psi 300Bar HP PCP Резервоарот со Црвено сигурносен Вентил-V

Топла Продажба 6.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500Psi 300Bar HP PCP Резервоарот со Црвено сигурносен Вентил-V

Оценка на посетителот:
DEN 12038.40
DEN 9029.00 -25 %

Стока
Во продавницата

Хидро тест бара секој 3years.
Компанија
Shenyang Acecare Technology Co.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500 Psi 300 Bar HP PCP Цилиндар Опремени со Вентил
Материјал : Јаглерод Влакна Завиткани
Капацитет : 6.8 L
Услуга време : 60ми
Се користи за : SCBA дел/Макбаскет
Тема : M18*1.
ПОПОЛНУВАЊЕ СТАНИЦА СО ЦРЕВО :
МОДЕРАТОР :
350 CC МАКБАСКЕТ РЕЗЕРВОАРОТ :
500 CC МАКБАСКЕТ РЕЗЕРВОАРОТ :
Производ Процес
Пакување
Рок на плаќање :
Т/T, Western Union, Paypal, L/C
Трговија термин :
EXW или ФОБ или ЦФР или CIF или КПТ или ЦИП
Пакување детали :
Дрвена кутија, Ply-дрво кутија, Картонска кутија, Палети
Време на испорака :
Тоа зависи од купување на количеството и состојбата состојба, ако производите се достапни во склад, може да се организира испорака многу наскоро, или неколку дена по добивањето на депозит.5
Работен Притисок : 30 MPa
*Резервоарот живот започнува во производство на денот.
ако не,нареди количество може да се разговара со нас.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе.
Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИ-ДИМЕНЗИОНАЛНИ ТРИ-ВРЕТЕНО ликвидација на машина со СИМЕНС систем
Производ Детални Слики
Објектот содржи 6.
Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.8 L Карбонски Влакна Цилиндар
Црвено Сигурносен Вентил
6.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство.

Карактеристики на производот

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-145-6.8-30-Т
Име на производ:
Карбонски Влакна Цилиндар
Модел:
CRPIII-145-6.8-30-Т
капацитет на вода:
6.8 L
Работен Притисок:
30mpa
Материјал:
Композитни Карбонски Влакна
Должина:
533
Дијаметар:
115mm
Празни Тежина:
3.9 kg
Цилиндар Нишка:
m18*1.5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.