• Свеж
Рачен Менувач Shift Knob За PEUGEOT 106 206 306 406 107 207 307 407 301 308 2008 3008 За CITROEN C2 C3 C4 SAXO XSARA PICASSO

Рачен Менувач Shift Knob За PEUGEOT 106 206 306 406 107 207 307 407 301 308 2008 3008 За CITROEN C2 C3 C4 SAXO

Оценка на посетителот:
DEN 637.92
DEN 606.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.
Висок Квалитет На Автомобил Опрема Се Држи Копчето Shift Knob
За PEUGEOT : 106, 206, 306, 406, 107, 207, 307, 407, 807, 301, 308, 2008, 3008, 5008, 605, Партнерот
За CITROEN : Saxo/Xsara/Xantia/ C2 / C3 Pluriel/ C3 Picasso / C4/ C4 Picasso/ C4(B7) DS4/ Berlingo (B9)/ C4 L (5 БРЗИНА, Мануелна Трансмисија, Само, ве Молиме да не помине за смена до (подигнете) обратна опрема НЕМА да одговара директно на опрема стап, пластични ракав е потребно. 2 За Ауди модели, A3, A4 B6, A4 B8, C5 A6 се достапни. 4 За Бенц модели, W202, W203, W123 се достапни. 6 За Peugeot модели, 307, 405, 206 се достапни. (Ве молиме бидете сигурни дека бела пластика горниот капак(ракав) на вашата оригинална опрема стап е во добра состојба, во спротивно не ќе се вклопи)
Информации За Производот
Прирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Состојба : Нова Резервни Производ Вметнете Дупка Големина : 23 mm Боја : Црна Пакет : 1 x Shift Knob Материјал : Висок Квалитет ABS Потврдија : ПОНИ Гаранција : 1 Година
Вистински Фотографии :
Пони Потврдија :
Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan. Ве молиме да се осигура соодветност пред да купите. 3 За BMW модели, E39, E90, E60, E97, E81 се достапни. 5 За "Шкода" модели, Octivia јас, Octivia II, Fabia јас, Fabia II и Врвен се достапни.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Висина:
6cm
Година:
2005-2012
Бренд Име:
DFLA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
ABS+СТП кожа
Име На Модел:
опрема shift knob

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.