• Свеж
KOWELL СТП Кожа 6-Брзински МТ Опрема Shift Knob за Ауди А3 S3 2001 2002 2003 Shifter Лост Стап Headball Замена Chromed Нови

KOWELL СТП Кожа 6-Брзински МТ Опрема Shift Knob за Ауди А3 S3 2001 2002 2003 Shifter Лост Стап Headball Замена

Оценка на посетителот:
DEN 714.24
DEN 364.00 -49 %

Стока
Во продавницата


KOWELL СТП Кожа 6-Брзински МТ Опрема Shift Knob за Ауди А3 S3 2001 2002 2003 Shifter Лост Стап Headball Замена
Спецификација :
Парична казна изработка, заокружен облик, мазна површина СТП Кожа, ја зголемуваат удобноста и може да биде лизгава, се чувствуваат многу удобно.
Опрема збор јасно, елегантна атмосфера зрачи темперамент.
Боја : Црна+Chromed
Тежина : 100g
Материјал : ABS Пластика + СТП Кожа
за Ауди А3 S3 2001 2002 2003
Пакет се Вклучени : 1 x 6-Брзински Менувач Shift Knob

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
KOWELL
Материјал Тип:
ABS Пластика + СТП Кожа
Објектот Ширина:
0cm
Специјални Функции:
Директна замена, лесна инсталација,менувањето на повеќе непречено и брзо
Име На Модел:
Опрема Shift Knob за Ауди А3 S3 2001 2002 2003
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Година:
рачен менувач shift knob
6Speed Опрема Knob Боја:
Црна, Сребрена Chromed
6 Брзина МТ Shifter:
Shift Менувачот Knob, Автомобил Опрема Knob, Shifter Лост Стап Headball Главата Топка
испорака:
Freeshipping со песна бројот & целосно следење на информации.
Одговара:
За Ауди А3 S3 2001 2002 2003
Рачен Менувач Опрема Главата Топка:
за Ауди А3 S3 2001-2003
Автомобил Стил:
Автомобил Авто Замена Поправка Додатоци Внатрешни Делови
автомобил-стил:
МТ Shift Менувачот Knob Автомобил Опрема Knob Shifter Knob Рачката
QC:
Проверува два пати пред да се испраќаат, 100% сосема нов & висок квалитет !
Функција:
Нова Убава Гроздобер дизајн опрема стап knob. Направете вашиот автомобил домот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.