• Свеж
MAKAVO За Huawei Чест 8 Pro Случај Луксузни 3Д Ласерски Позлата Јасно Мека Силиконска Маска За Huawei Чест V9 Телефон Случаи

MAKAVO За Huawei Чест 8 Pro Случај Луксузни 3Д Ласерски Позлата Јасно Мека Силиконска Маска За Huawei Чест V9

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 168.00 -30 %

Стока
Во продавницата


MAKAVO За Huawei Чест 8 Pro Случај Луксузни 3Д Ласерски Позлата Јасно Мека Силиконска Маска За Huawei Чест V9 Телефон Случаи
100% сосема нов и висок квалитет
Се направени од мека TPU+ Позлата занает, не исчезнат.
Transpatent кристално јасна задниот поклопец, обновување на убавината на оригиналот телефон.
Компатибилен модел на телефон : За Huawei Чест 8 Pro / V9

Карактеристики на производот

Материјал:
За Чест 8 Pro, За Чест V9
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обичен
Големина:
5.7 Inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
MAKAVO
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
3D Ласерски Позлата Занает, Повеќе Луксуз
Тип:
Мобилен телефон случаи fundas домување coque
Материјал:
Силикони
Бои:
црна, црвена, сина, златна
Compantible Модел На Телефон 1:
За Huawei Чест 8 Pro 8P
Compantible Модел На Телефон 2:
за huawei чест v9

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.