• Свеж
200pcs/многу М5 Транспарентен Акрилик Хексадецимален Нут

200pcs/многу М5 Транспарентен Акрилик Хексадецимален Нут

Оценка на посетителот:
DEN 378.24

Стока
Во продавницата

Акрилик Хексадецимален Нут
ГОЛЕМИНА : M5
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови .
Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
M5
is_customized:
Yes
Тип:
Хексагонални Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Акрилик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.