• Свеж
Руно Puredown Ќебе Packable Надолу Фрли Доказ Ткаенина, 55x70 Инчи, Црна,Популарна и топла продажба во САД бесплатен превозот

Руно Puredown Ќебе Packable Надолу Фрли Доказ Ткаенина, 55x70 Инчи, Црна,Популарна и топла продажба во САД бесплатен

Оценка на посетителот:
DEN 3840.00

Стока
Во продавницата

Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ние ќе ви одговори во рок од 24.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Карактеристики на производот

Големина:
55x70 inches
боја:
Црна
Број На Модел На:
55X70 инчен
Измијте:
Механички Се Мијат
Техника:
Шевови
Употреба:
Хотел,Дома
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Пополнување:
Бела goose надолу
Сезоната:
Пролет
Материјал:
Најлон
Име на производ:
долу ќебе фрли
Мирис:
Никој
Големина:
55x70 inch
НЕМА.:
175
Долниот слој:
црна Најлон со мрежа
Горниот Слој:
Руно црна
Пополнување:
90/10 бела goose надолу

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.