• Свеж
Бела Нова Англија Стил Јакни 2018 Пролет Висок Крајот Целосна Ракав Стојат Јака Исклучителна Копчиња Discifloral Гроздобер Тенок Јакни

Бела Нова Англија Стил Јакни 2018 Пролет Висок Крајот Целосна Ракав Стојат Јака Исклучителна Копчиња Discifloral

Оценка на посетителот:
DEN 3957.60
DEN 2849.00 -28 %

Стока
Во продавницата

Напомена :
ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот
значи, ако можете да ја оставите вашата или вашиот клиент биста, половината , ние може да се избегне погрешна големина

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
SEQINYY
Стил:
High Street
Јака:
Стенд
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7175
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
ажурирање на денот:
20171107020

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.