• Свеж
SHILO ОДИ Нова Мода Улица Жените Секојдневен локомотива lapel долг ракав патент црна Тенок Овча Вистински Кожени Шорцеви Јакна

SHILO ОДИ Нова Мода Улица Жените Секојдневен локомотива lapel долг ракав патент црна Тенок Овча Вистински Кожени

Оценка на посетителот:
DEN 10080.00

Стока
Во продавницата

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
974
Декорација:
Sequined,Батон,Џебови,Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.