• Свеж
( 30 боја ) 300sets T5 Големина 20 Срце Облик Оригинални Сјајна KAM Бренд Пластични Snap Копчето Прилепува Fastener

( 30 боја ) 300sets T5 Големина 20 Срце Облик Оригинални Сјајна KAM Бренд Пластични Snap Копчето Прилепува Fastener

Оценка на посетителот:
DEN 815.04
DEN 774.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.

Карактеристики на производот

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
t5
Бренд Име:
CHENKAI
Материјал:
Пластични
Материјал Функција:
Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Комбинација на опрема
Број На Модел На:
XT-501
Возраст:
> 4 месеци

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.