• Свеж
Крстот Бод Колекции Занаети Сценографијата Зелени дрвја од страна на езерото Уметност Везана 14CT Unprinted Везени рачно изработени DMC Ѕид Дома Декор

Крстот Бод Колекции Занаети Сценографијата Зелени дрвја од страна на езерото Уметност Везана 14CT Unprinted Везени

Оценка на посетителот:
DEN 1295.52
DEN 1231.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Embroider теми *1. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Скицата *1. И ние ќе сместени 20% повеќе конец! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Опис : Големина на Слика : 58x48cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Но купувачот треба плати се врати превозот. За Нас Нашиот Крст Бод се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.

Карактеристики на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
маслото
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Никој :
2320265

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.