• Свеж
Живеат во изобилство памук Животни крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла работа ѕид дома декор

Живеат во изобилство памук Животни крстот бод колекции 14ct бела 11ct печатени везови DIY рачно изработени игла

Оценка на посетителот:
DEN 715.20
DEN 715.00 -0 %

Стока
Во продавницата

добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 35×74cm
11 Платно Големина : 42×92 см
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. 100% памук производи. ултра јасно професионални везови шема. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. 100% сосема нов. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа.

Карактеристики на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.