• Свеж
Златна Panno,Везана,Везови,DIY животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct златен елен дома Крст-бод,Сетови За Везови

Златна Panno,Везана,Везови,DIY животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct златен елен дома Крст-бод,Сетови

Оценка на посетителот:
DEN 1455.84
DEN 801.00 -45 %

Стока
Во продавницата


Бода : 375x600/375x600/238x380 375x600/375x600/238x380
големина на крпа за : 97x149cm/116x179cm/ 65x98cm/ 97x149cm/116x179cm/ 65x98cm
големина на слика за : 92x144cm/111x174cm/60x93cm/ 92x144cm/111x174cm/60x93cm
Предност :
Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.
100% Сосема нов.
100% еколошки памук.
Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.
Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling.
Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
Акции : Во Парк
Пакет Содржина :
Embroider крпа *1.
Embroider теми *1.
Embroider игла *2.
Скицата *1.
Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.
(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.
Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.
По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.

Карактеристики на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct 97x149cm Памук, 9ct 116x179cm Памук, 11ct 65x98cm Памук, 11ct 97x149cm Свила, 9ct 116x179cm Свила, 11ct 65x98cm Свила
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
opp
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
памук, свила
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Шаблон Тип:
Животните
колекции за везови:
занаети
Стил:
Модерна
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.