• Свеж
5ml парфем се тркалаат на Полимер глина шише празно етерично масло шише парфем ампули со тек на топката LX1059

5ml парфем се тркалаат на Полимер глина шише празно етерично масло шише парфем ампули со тек на топката LX1059

Оценка на посетителот:
DEN 5424.00

Стока
Во продавницата

5ml парфем се тркалаат на Полимер глина шише празно етерично масло шише парфем ампули со roll-on ball -Едноставно да рефил во секунди -патување суштински за мажите и жените. Капацитет : 5 ML/еез за Нето Тежина : 13g/еез Материјал : Полимер глина

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
LX1059
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
5ml

Поврзани производи

Висок Квалитет на Празни Црвена Роза Матирано Стакло Сад, Мали Око Крем Стаклена Тегла Мрзнување Стаклено Шише,Шминка

1435.20 -5 % DEN 1364.00

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО Ви благодариме!Услуга Ако имате било какви праша�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.