• Свеж
3ML 5ML 50pcs/многу Празни Козметички Refillable Пенкала, Висок Квалитет Око Крем Сад, Домот за Еднократна употреба Алуминиум Усна Сјај Шише

3ML 5ML 50pcs/многу Празни Козметички Refillable Пенкала, Висок Квалитет Око Крем Сад, Домот за Еднократна употреба

Оценка на посетителот:
DEN 2912.16
DEN 2592.00 -11 %

Стока
Во продавницата


3 ML 5 ML 50pcs/многу Празни Козметички Refillable Пенкала, Висок Квалитет Око Крем Сад, за Еднократна употреба Алуминиум Усна Сјај Шише
Бесплатен Превозот -50pcs/многу-
Точка Име : Усна Сјај Шише
Капацитет : 3ml 5ml
Материјал : Palstic, Алуминиум
Боја : Розова, Јасно, Бела, Злато, Сребро.
Количина : 50pcs

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
козметички крем
Големина:
3ml 5ml

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.