• Свеж
30ML Airless Пумпа Шише Сребрена боја, 30G Козметички Суштината Лосион Шише, Пакување во Шишиња, Vaccum Airless Шише, 35pcs/Многу

30ML Airless Пумпа Шише Сребрена боја, 30G Козметички Суштината Лосион Шише, Пакување во Шишиња, Vaccum Airless

Оценка на посетителот:
DEN 3595.20
DEN 3344.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Повеќе стилови на повеќе концесии
30 ML Airless Пумпа Шише сребрена боја, 30g Козметички Суштината Лосион Шише, Airless Шише, Суштината Серум Packageing Шише, Vaccum Лосион Шише, Вакуум Пумпа Шише, Лосион пумпа шише,
Бесплатен Превозот-35pcs/Многу
Спецификации :
· Предмети : 30 ML Airless Пумпа шише.
· Материјал : Високо Квалитетни Пластични КАКО + Алуминиумски Метал
Капа Боја : СРЕБРЕНА Боја
· Капацитет : 30 ML, 30 CC, 30 G
Големина : Дното Дијаметар 34 MM, Вкупната Висина 122mm.
· Пумпа Стил : Airless пумпа
Пумпа Устата Модел : Duckbilled птица клун Лосион Пумпа. (Не Atomizer sprayer)
Ова шише е Airless Пумпа шише, не треба слама цевка, постои клипот во внатрешноста на дното.
Шишето треба да биде исполнет со вашите козметички течни лосион или суштината ЦЕЛОСНО, и притиснете пумпа, на козметички течност може да излезе лесно.
Функции :
Широко се користи во Медицината Пакување, здравствена заштита пакување, Козметички Пакување. итн.
Го поздравуваме вашиот Голема количина на редот! Pls контактирате со нас за да добиете Повеќе Поволна цена!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ML, 30G
Број На Модел На:
Airless
боја:
Сребро.

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.