• Свеж
Бесплатен Превозот: 4g транспарентен усна сјај/боја крем цевка или lip balm цевка или усна стап

Бесплатен Превозот: 4g транспарентен усна сјај/боја крем цевка или lip balm цевка или усна стап

Оценка на посетителот:
DEN 1368.00

Стока
Во продавницата


За објектот :
Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .
Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.
Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т/T) или western union итн.
За превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.
ние ќе брод на стоките од 2-3 дена по вашата исплата,
после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .
За нас :
имаме толку многу differrent козметички сад.
ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.
ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
4G
Број На Модел На:
lpxt-4
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Материјал:
Пластични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.