• Свеж
1 Сет Гел Спречи Триење Болка Callus Перница Место Налепница Табани за Чевли Жените Нога Заштитник -30

1 Сет Гел Спречи Триење Болка Callus Перница Место Налепница Табани за Чевли Жените Нога Заштитник -30

Оценка на посетителот:
DEN 60.96
DEN 43.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Гел за Спречување на Триење Болка Callus Перница Место Налепница Табани за Чевли Жените Нога Заштитник
Карактеристики :
100% Сосема нов
Предмет : Toe Заштитник
Боја : како се покаже
Поради различни монитор , бојата ќе има малку разлика помеѓу вистинската боја .
Пакет содржина :
1set * Пети Заштитник
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Материјал:
/
Број На Модел На:
B051814
Големина:
/
Бренд Име:
Ladylo
Тип:
/

Поврзани производи

Висок Квалитет на Празни Црвена Роза Матирано Стакло Сад, Мали Око Крем Стаклена Тегла Мрзнување Стаклено Шише,Шминка

1435.20 -5 % DEN 1364.00

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО Ви благодариме!Услуга Ако имате било какви праша�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.