• Свеж
20pcs/многу 30ml Празни Пингвин Форма Шише со Спреј Шише Парфем На Високо-одделение Ngabang Стаклено Шише Со Притискање Светла Злато Пумпа

20pcs/многу 30ml Празни Пингвин Форма Шише со Спреј Шише Парфем На Високо-одделение Ngabang Стаклено Шише Со

Оценка на посетителот:
DEN 2668.32
DEN 2535.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.
Вашето задоволство, нашите извршување!.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.
Сосема нов и Висок квалитет
1)Материјал : Алуминиум (Пумпа) + стаклено шише (Шише)
2)Боја : Златна
3)Големина : Висина : 88mm Дијаметар : 47mm
4)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон
5)Капацитет : 30ml
6)Тежина : 88g
Слика Шоу

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Карактеристики на производот

Спецификации:
30ML
боја:
Злато
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
празно шише
боја:
Светла Златна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумски + Стаклениот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.