• Свеж
Есен Мода Жени Секси Високи Половината Патент Faux Кожни Црни Тесни Панталони Мотоцикл

Есен Мода Жени Секси Високи Половината Патент Faux Кожни Црни Тесни Панталони Мотоцикл

Оценка на посетителот:
DEN 1151.52
DEN 979.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Жените Секси Високи Половината Патент Faxu Кожни Црни Тесни Панталони Мотоцикл
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Главен Материјал : Кожа Faux
Тип : Слаби, Високи Половината
Боја : Црна
Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пакет : 1*Панталони(Не се вклучуваат било какви други додатоци) Мерења на различни начини, 1-3cm грешка е разумен.
Како различни компјутерски екран бои различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AEMBOTIONEN
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Никој,Копче
Број На Модел На:
TSL032
Ткаенина Тип:
PU
Материјал:
Faux Кожа
Пол:
Жените
жените панталони:
Панталони
Кожени Панталони:
Панталони
женски панталони:
жените кожени панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина

Поврзани производи

Бесплатен Превозот на Жените Есен Сомотски Подигање Намали Женски Панталони Средината на Половината Бизнис секојдневен

1838.40 -28 % DEN 1324.00

Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Ширина(cm) Ширина на Ко�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.