• Свеж
2017 Лето Висок Квалитет на Модата ОЛ Темперамент Жените Chiffon Широк Нога Панталони Плус Големина S - 4XL Црно Бели Црвени Панталони панталони

2017 Лето Висок Квалитет на Модата ОЛ Темперамент Жените Chiffon Широк Нога Панталони Плус Големина S - 4XL Црно

Оценка на посетителот:
DEN 995.04
DEN 796.00 -20 %

Стока
Во продавницата

(Ве молиме Имајте во предвид дека времето за испорака ќе различни на различни земја.)
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Ве молиме забелешка : Ова е Кина 's големина, кога да нарачате, ве молиме обратете се на големината на табелата , ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа, ви Благодариме
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) Половината хип должина S 65 cm 93 101 M 69cm 96 101 L 72 см 100 102 XL 75 см 103 102 2 XL 78 cm 106 102 3 XL 84 см 110 103 4 XL 87cm 115 103 Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
2016 Лето Висок Квалитет на Модата ОЛ Темперамент Жените Chiffon Широк Нога Панталони Плус Големина S - 4 XL Црно Бели Црвени Панталони панталони
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 7-15 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не't receive објектот во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Нормално, тоа обично трае 20-60 работни дена за пристигнување со авион Mail.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рамките на 5-7 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
жените лабава pants002
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Стил:
Формално
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
широк нога панталони
дизајн:
патент сечење
господ состојки:
71% content - 80%
класификација на:
ткаенини други ткаенини материјал
Дебелина:
Midweight
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.