• Свеж
Моден Момчиња Долги Панталони Деца Деца Памук Средината На Еластична Harlan Панталони Солидна Боја На Панталони

Моден Момчиња Долги Панталони Деца Деца Памук Средината На Еластична Harlan Панталони Солидна Боја На Панталони

Оценка на посетителот:
DEN 257.76
DEN 193.00 -25 %

Стока
Во продавницата

Моден Момчиња Долги Панталони Деца Деца Памук Средината на Еластична Harlan Панталони Цврсти Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : Памук Бои : Demin Сино/Светло Сина/Темно Сино/Зелено/Сива/Црвена Стил : Harem панталони Шема : Кутре Големина : 90/100/110/120/130 Забелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на одредена Должина и Половината. Ви благодариме! Големина на Половината Панталона Должина Возраст 90 21cm/8.27" 49cm/19.29" 2-3 Y 100 22cm/8.66" 54cm/21.26" 3-4 Y 110 24cm/9.45" 58cm/22.83" 4-5 Y 120 25cm/9.84" 62cm/24.41" 5-6 Y 130 27cm/10.63" 65cm/25.59" 6-7 Y Пакет се вклучуваат : 1 x Дете Harem Панталони. Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
Harlan Панталони
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Drawstring
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара Тип:
Лабава

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.