• Свеж
Црвено Британски Англиски Лондон Телефонска Говорница Банка Монета Банка Заштеда Тенџере Свинче Банка

Црвено Британски Англиски Лондон Телефонска Говорница Банка Монета Банка Заштеда Тенџере Свинче Банка

Оценка на посетителот:
DEN 1142.40

Стока
Во продавницата

И се топло weclomed да ја посетите нашата фабрика за подобро разбирање на нас. Сите се подготвени да се осигура дека секоја цел е направено за да се постигне нашите клиенти задоволство. Нашите извонредни репутација како креативна претпријатие нудиме висок квалитет, конкурентни цени и навремена испорака. И ние имаме со најконкурентни цени на пазарот, бидејќи на нашето искуство во линија и ние се директно фабрика. Нашите производи се добро се комбинираат за класични и модерни стилови. Имаме широк спектар на производи, вклучувајќи железо и ратан ,мозаик градина мебел, железо и мозаик оган јами, кревет, троседот, столчиња, маса, растенијата стојат, вино/шише носители, свеќа носители, цвет садови, животински видови занаети, празник подароци, ѕид куки, часовници, ѕид уметност оркестарот, огледало рамки, градина декорација, отворено & внатрешна декорација, итн. Ние сме специјализирани во железо ракотворби и други поврзани резервни делови, со повеќе од 10 години' производство искуство, има современа опрема, добра материјали, одлична технологија, како и искусни дизајнери. Ние може да произведуваат според клиенти дизајни и барања., Ltd е лоцирана во Anxi, Fujian, Кина, кој е познат по своите вештини и занаети, затворен и отворен мебел. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако не е нешто што можеме да направиме за вас.Ви благодариме за вашето време и внимание. Се надевам дека и ние имаме шанса да комуницираат и да бидат пријатели и во бизнисот и животот. Ве молиме проверете го нашиот веб-сајт.Ние не сопствени производи.
Fujian Anxi Walden Занаети Co. ОЕМ е предвидено.

Карактеристики на производот

Материјал:
Дрво
Обликот:
Куќа
боја:
Како што е прикажано
Пакување:
Safe Меѓународниот Стандард Пакување
Обликот:
Како што е прикажано
Големина:
10.2x10.2x22.5 cm
Примена:
Дома Декорација, Итн

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.