• Свеж
AETOO рачно изработени Оригинални паричникот мажите ретро краток паричникот првиот слој на кожа патент паричникот мажите Гроздобер паричници црна

AETOO рачно изработени Оригинални паричникот мажите ретро краток паричникот првиот слој на кожа патент паричникот

Оценка на посетителот:
DEN 1437.60
DEN 733.00 -49 %

Стока
Во продавницата


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Првиот слој кожа
ПОСТАВАТА Првиот слој кожа СТИЛ Гроздобер,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина За 0.2 kg ГОЛЕМИНА 9*11*2.5 CM ПОЛ мажи жена
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Оддел Забелешка
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
100g
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AETOO
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
1.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
CE-117
Објектот Висина:
11cm
Материјал Состав:
cowhide кожа
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Материјал:
првиот слој кожа
Карактеристики:
Едноставно,Луксуз,Лесни,Висок капацитет,гроздобер
Стилови:
Повик,Мода,Гроздобер,Ретро,Бизнис,Европа

Поврзани производи

Мажите Долго Паричникот Вистинска Кожа Досадна полски Чанта Луксузен Бренд, Патент Машки Спојки Црна чанта Автомобил

2246.40 -40 % DEN 1348.00

Почитувани Купувачи, ви Благодариме за вашиот интерес во нашата продавница Shengwell Кожа Фабрика основана

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.