• Свеж
Модни Дами Партија Спојки Жените Крокодил шема Паричникот луксузни жените паричници carteira portefeuille monede

Модни Дами Партија Спојки Жените Крокодил шема Паричникот луксузни жените паричници carteira portefeuille monede

Оценка на посетителот:
DEN 2184.00
DEN 874.00 -60 %

Стока
Во продавницата

и се обрне внимание на бојата,тоа mayve малку различни, поради различни monitor display.
Стил : Долго Паричникот Пол : Жените
Материјал : Вистинска Кожа Надеж : Полиестер
Големина на : 18. се надеваме дека ќе може да се разбере,ви благодариме.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, предмети и фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.Поради прирачник за мерење,Имаат 1-2cm Грешка,ако Умот, ве молиме да не купи. 3, боја на внатрешноста на чантата е случаен, pls проверете clearly Any проблем, pls контактирајте со нас, ние сме мило да ви помогне вас, ви благодариме !
За превозот
ние брод на сите наредби within3-7 дена по вашата исплата заврши.
2、ако не се добие производ по 60 дена,pls љубезно ве молиме да не информирате,ние ќе контактира со шпедиција,и ако производот е изгубена или испрати назад,ние ќе го организираме повторно да ја прати новиот еден или целосна наплата,ви благодариме!
За повратни информации
pls ни даде 5 ѕвезди и ни даде добар фидбек, ако се задоволни со нашите производи и serives,и ако има било каков проблем,pls контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се реши што е можно можеме,ви благодариме за вашето разбирање。
​.Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел,само не грижете се,ние ќе ве информира за прв пат.5cm Боја : Црна,Сина, Бронза,црвени,Црвени датуми
Топло Совети : 1.
За враќање
1、ако примите неисправни или погрешни производи,или други проблеми,pls прво контактирајте со нас пред да се направи нешто,ние ќе ви даде satifactory решение.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Ширина:
9.5CM
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
18.5cm
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Оддел,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
3.5cm
Шаблон Тип:
алигатор
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
KMUYSL
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Тежина:
0.24KG
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените

Поврзани производи

Мажите Долго Паричникот Вистинска Кожа Досадна полски Чанта Луксузен Бренд, Патент Машки Спојки Црна чанта Автомобил

2246.40 -40 % DEN 1348.00

Почитувани Купувачи, ви Благодариме за вашиот интерес во нашата продавница Shengwell Кожа Фабрика основана

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.