• Свеж
Nyanko Сенсеи Хоризонтална Патент Паричникот/Аниме Natsume Yuujinchou Краток Матирано Чанта

Nyanko Сенсеи Хоризонтална Патент Паричникот/Аниме Natsume Yuujinchou Краток Матирано Чанта

Оценка на посетителот:
DEN 383.52
DEN 364.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Аниме СТП Патент Паричник
ОПИС :
Шарени патент паричник, направен од висок квалитет на СТП кожа, печатени со класични аниме фигури. Пластична кеса пакување. Превозот методи се наоѓаат на дното на страницата.
Големина : 9.8 см (должина) x 11.5 cm (ширина) x 2 см (висина)
Материјал : СТП
ПАКУВАЊЕ :
1x СТП паричник

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Внатрешни Работи Оддел,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
9.8cm
Бренд Име:
NEWPECK
Објектот Ширина:
11.5
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
72g
Број На Модел На:
N/A
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Висина:
2cm
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Стил:
Повик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.