• Свеж
НОВИ 1S0919275 3C0919275S 4H0919275 PDC Паркинг Сензор ЗА ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Tiguan Touran AUDI

НОВИ 1S0919275 3C0919275S 4H0919275 PDC Паркинг Сензор ЗА ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Tiguan Touran AUDI

Оценка на посетителот:
DEN 631.20

Стока
Во продавницата

Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. сад 7-12 дена 10-15 дена 12-20 дена 3-5 дена Канада 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 4-6 дена Австралија 7-12 дена со 25-35 дена 12-20 дена 5-7 дена руската Федерација 7-12 дена 20-30 дена дена 12-20- Велика Британија 7-12 дена 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Европа - 15-25 дена 12-20 дена 4-6 дена Азија - 8-20 дена 12-20 дена 2-4 дена Блискиот Исток - 20-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Јужна Америка - 25-35 дена 15-25 дена 5-12 дена Африка - 30-40 дена 20-25 дена 8-12 дена
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта , ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека.

Карактеристики на производот

Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
1S0919275 3C0919275S 4H0919275
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
OSD Language:
Англиски
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
За ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Tiguan Touran AUDI
Квалитет:
Висок
Големина на:
нормална големина
категорија:
парк сензор
Гаранција:
1 година

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.