• Свеж
Шминка костими реквизити настапи bunny sequined маска, заштитни очила активности

Шминка костими реквизити настапи bunny sequined маска, заштитни очила активности

Оценка на посетителот:
DEN 864.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на големо во секое време. Овие маски за лице може да ви се трансформира во животно, славна личност или карактер на вашиот избор. Ако не го добиете вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по вашата исплата потврди.Ако сте алергични на латекс, не носат ова. Парцели ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail. Ние знаеме дека една маска навистина може да
целосен костим.
Опис :
- 100% Сосема Нов
- Совршени за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн. Ние ќе одговорен за какви било штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Контактирајте Со Нас
1.Ве молиме вратете го во рок од 30 Дена за замена или враќање на средствата. (освен на викенди и државни празници)
2. 100% гаранција за квалитет, купи со доверба!
2.
Производ Фотографии :
Испорака Детали За :
1. Ако не сте задоволни со примен објект.

Карактеристики на производот

Тип:
Партија Маски,Животински
Бренд Име:
HENGYUTOYMASK
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
HY-AM010
Маска Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Материјал:
Латекс
Пердув:
Еко-Пријателски
Тема:
непослушен & секси
Пол:
Унисекс

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.