• Свеж
Бесплатен Превозот Чевли Дизајн На Шише Настроената Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Материјали Свадба Сувенири Свадба Подароци За Гостите

Бесплатен Превозот Чевли Дизајн На Шише Настроената Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Материјали Свадба Сувенири

Оценка на посетителот:
DEN 310.08
DEN 220.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Категорија : Шише Отварачки
Теми : Бајката Тема
Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги
Материјал : Хром
Боја : Сребрена
Приближната Големина на Чевли : 10.6*4.7*2.6 cm Приближната Големина на Кутија : 12*7.5*3.8 cm Пакување : Подарок Кутија

Карактеристики на производот

Материјал:
Легура
Шема:
Цртан Филм Автомобили
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
BO025
Број на Компјутери:
Легура
категорија:
Шише Отварачки
Теми:
Бајката Тема
Приближната Големина на Чевли:
10.6*4.7*2.6 cm
Приближната Големина на Кутија:
12*7.5*3.8 cm
Пакување:
Подарок кутија

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.