• Свеж
10pcs микс Квалитет Новина Должина 40cm 16 инчен DIY Најлон Серпентина Цвет Патент Чипка Патентите за DIY Шиење Прилагоди Занает Кревет Торба

10pcs микс Квалитет Новина Должина 40cm 16 инчен DIY Најлон Серпентина Цвет Патент Чипка Патентите за DIY Шиење

Оценка на посетителот:
DEN 201.12

Стока
Во продавницата

Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Нето должина на патент заби : (40cm) ( 16 инчи )( прибл.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
2 износот 10pcs
Боја : комбинација
3. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.

Карактеристики на производот

Големина:
40cm
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Автоматско Заклучување
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Број На Модел На:
#3
Тип На Производ:
Патентите

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.