• Свеж
Нови Arrivel Мажите Патни Торби Голем Капацитет Жените Багаж Патување Duffle Најлон Кеси За Патување Крстоносните Водоотпорен Перница Bolso

Нови Arrivel Мажите Патни Торби Голем Капацитет Жените Багаж Патување Duffle Најлон Кеси За Патување Крстоносните

Оценка на посетителот:
DEN 2638.08
DEN 1372.00 -48 %

Стока
Во продавницата

СИТЕ големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата зачувам
3. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо. Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека immidiately. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
Aliexpress, испрати писмо. Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овие
производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред .
Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум.ние не би можеле да брод за Африканските земји, освен во Јужна Африка од страна на воздух mail. И ве молиме да ни даде три работни дена за да се chacking
на undelivered пакет и причина. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји witnin 15-30 работен ден. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Патни Торби
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Објектот Висина:
32cm
Стил:
Моден
Број На Модел На:
#65
Имаат Drawbars:
No
патна торба:
Патување Duffle
Објектот Должина:
53cm
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
Oxford
Објектот Ширина:
28cm
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
сила витез
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Најлон
мажите патни торби :
жените чанта
патна торба жени:
количка за патна торба
платно торба:
мажите гласник кеси
мажите гласник торба satchel:
жените багаж патни торби
Рамо Кеси:
Мултифункционален Торба
мажите гласник торба платно:
Дами чанта
Патни Торби:
крстот тело кеси
мажите гласник кеси:
Лаптоп Satchel Кеси
Гроздобер Платно Crossbody Кеси:
мажите платно чанти
bolsas femininas:
дизајнер на чанти

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.