• Свеж
Добар квалитет! Обичај посебен автомобил патосници за Nissan Pathfinder R52 7 седишта 2018-2013 водоотпорен трајни теписи,Бесплатен превозот

Добар квалитет! Обичај посебен автомобил патосници за Nissan Pathfinder R52 7 седишта 2018-2013 водоотпорен трајни

Оценка на посетителот:
DEN 14784.00
DEN 9166.00 -38 %

Стока
Во продавницата

За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram .Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.
Обичај посебен автомобил патосници за Nissan Pathfinder R52 (7 седишта)
1.

Карактеристики на производот

Боја Име:
црна со беж, беж, Виолетова, Кафена, црна со црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
According to the car's model
Pathfinder-Година:
2014,2013,2015
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Nissan Модел:
Pathfinder
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Висина:
According to the car's model
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Тежина:
3.3kg
Бренд Име:
RUIRI
Име На Модел:
N-Pathfinder-067
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење, носат-отпор
Патосници Тип:
Мат Кожа
Производ вклучува:
7 седишта за во автомобил патосници

Поврзани производи

нема мирис wholy опкружен водоотпорен не се лизга автомобил багажникот душеци трајни теписи за CRV/граѓански/Договор/вклопуваат/spirior

10821.60 -35 % DEN 7034.00

ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот автомобил модел,направени година ,и боја сакате кога цел,

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.