• Свеж
Новиот дом компонента регистрација assy за HP 9000 9040 9050 M9040 M9050 M9059 RG5-5663 RG5-5663-060

Новиот дом компонента регистрација assy за HP 9000 9040 9050 M9040 M9050 M9059 RG5-5663 RG5-5663-060

Оценка на посетителот:
DEN 10495.68

Стока
Во продавницата


• По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или
купување.
Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication .
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Не остави порака
• Користи,добра работа,по тест, пакет повторно,исто како слика.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
9000
Тип:
Други
Состојба:
Нови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.