• Свеж
Remanufactured За lexmark глава за печатење печати ја главата 100xl 105xl 108xl Pro205 Pro705 Pro805 Pro901 Pro905 S301 S305 S405 S505

Remanufactured За lexmark глава за печатење печати ја главата 100xl 105xl 108xl Pro205 Pro705 Pro805 Pro901 Pro905

Оценка на посетителот:
DEN 1439.52
DEN 1238.00 -14 %

Стока
Во продавницата


започнете
крајот Детали :
Име : Глава За Печатење
Производ : rint Head За Lexmark
Модел : 14 N1339 14 N0700 14 N1492 14 N1228 14 N1483
Олово време : 2-4 работни дена по плаќање
Нов или не : Компатибилни НОВИ
Пакет : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Користат За Принтер Lexmark Модел :
Про S301 S305 S315 S308 S405 S415 S408 S409
S505 S515 S508 S605 S608 S815 S816
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Други
Тип:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.