• Свеж
3pcs/многу Еко растворувач плотер печатач Mutoh Valuejet VJ1604 VJ1204 RJ900 serge магла подлога отпад мастило сунѓерот капа почиста spong

3pcs/многу Еко растворувач плотер печатач Mutoh Valuejet VJ1604 VJ1204 RJ900 serge магла подлога отпад мастило

Оценка на посетителот:
DEN 1756.80
DEN 1634.00 -7 %

Стока
Во продавницата


опис на производот
3pcs/многу висок квалитет на инк-џет печатач Mutoh Valuejet VJ1604 VJ1204 RJ900 serge магла подлога отпад мастило сунѓерот капа почиста spong
производ спецификите
производ екранот

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
mutoh принтер ink подлога
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
Mutoh отпад мастило сунѓерот
користат за:
Mutoh valuejet VJ1604 VJ1204 RJ900 VJ1324 VJ1624 печатач
Тип:
serge магла подлога
тип на мастило :
растворувач мастило /УВ мастило
еден многу:
3pcs /многу
Местото на Оригиналот:
Кина
Пакет:
картон
Превозот начин:
dhl емс fedex тнт кина, воздухот пост
Состојба:
врвен квалитет со сосема нов

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.