• Свеж
(6pcs/set) моторното Масло Кулер Заптивка ОРИГИНАЛНИ Замена на Комплет Печат 55565385 За Chevrolet Cruze Sonic Trax Бис 1.4 T Astra

(6pcs/set) моторното Масло Кулер Заптивка ОРИГИНАЛНИ Замена на Комплет Печат 55565385 За Chevrolet Cruze Sonic

Оценка на посетителот:
DEN 766.08

Стока
Во продавницата


(6pcs/set) моторното Масло Кулер Заптивка ОРИГИНАЛНИ Замена на Комплет Печат 55565385 За Chevrolet Cruze Sonic Trax Бис 1.4 T Astra
Ова е цената за 1 сет : 6 компјутери целосно
Ќе добиете токму она што го гледате :
Драги Пријатели На :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.
Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.
Ви посакуваме среќен шопинг !
Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во следните 48 часа .
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .
Ако ви треба голема количина , ве молиме контактирајте со нас !

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
55565385
Стил:
запечатување лента
Бренд Име:
gols
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Гума
Точка име :
масло кулер заптивка
ОЕМ:
55565385 55568539 55566784
Состојба:
нови
Fitment Тип:
Директна замена
Quanity Потребни:
1 сет

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.