• Свеж
Бесплатен превозот торба додатоци големи keychain бои фокс опашка

Бесплатен превозот торба додатоци големи keychain бои фокс опашка

Оценка на посетителот:
DEN 1056.00
DEN 929.00 -12 %

Стока
Во продавницата


Име : евтини фокс опашка за торба додатоци
Материјал : faux крзно/синтетичко крзно
Големина на : 25-27cm должина
Уживајте носи оваа прекрасна лисица без опашка било вина.
Крзно се чувствува многу меки и изгледа 100% реално.
Фокс опашка Faux Крзно
Случаен испорака
Кредитна картичка или банкарска картичка
Бесплатен превозот од Кинески пост воздух mail
Случаен испорака

Карактеристики на производот

Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Број На Модел На:
HFTAIL150306

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.